Strona główna

logo

Witamy na naszej stronie internetowej.

Realizujemy zlecenia na korektę i redakcję tekstów, skład komputerowy, przygotowanie do druku książek i innych publikacji. Zapewniamy profesjonalne podejście i krótkie terminy realizacji zleceń. Współpracujemy tylko z korektorami i redaktorami, którzy doskonale znają zasady pisowni i wiedzą, czym różni się dywiz od półpauzy i myślnika, a zwykła spacja od twardej. Wykonujemy korektę tradycyjną, stosując znaki korektorskie wg normy PN-72/P-55036. Przy korekcie komputerowej stosujemy opcję śledzenia zmian.

Na potrzeby publikacji możemy przygotować także materiał graficzny, ilustracyjny i zdjęcia. Używamy programów graficznych pakietu CS5 Adobe Design.

Jeśli nie mają Państwo czasu, aby napisać spójny logicznie i stylistycznie tekst, napiszemy dla Państwa artykuł prasowy, tekst na stronę internetową, ulotkę lub broszurę, a nawet mowę ślubną.

Zapraszamy do współpracy wydawnictwa, firmy korektorskie, agencje reklamowe, biura tłumaczeń, instytucje państwowe, urzędy, stowarzyszenia religijne, instytuty naukowe, szkoły wyższe, studentów i osoby prywatne.